Cementi

Çimentodan esinlenen seri seramiğin çok yönlülüğünü sunar

Cemento Nero Bocciardato
Cemento Grigio Bocciardato
Cemento Avorio Bocciardato

Yaşam alanlarınızı yenilemek için ideal çözümler..

Cementi, yüzey dokusunu ödünç veren ve güçlü bir çağdaş karaktere sahip büyük boyutlu plakalar üzerine yansıtılmış olsa da, neredeyse malzemeyi serbest bırakıyor gibi görünüyor. Neredeyse soyutlama fikrini ortaya çıkarmak için fazla belirgin olmayan bir bitiş ile ayırt edilen bir yüzey.

Bu seri, orijinal malzemenin aynı teknik ve estetik sonuçları garanti edemeyeceği uygulamalar için uygun, ultra hafif seramik levhalardan üretilen doğrudan çimentodan ilham almıştır. Avorio (fildişi), grigio (gri) ve nero (siyah) olmak üzere üç renkte tasarlanan ve dikkate değer dokulu yüzey karakterine sahip bu seri, Laminam seramiğin hafifliği, sünekliği ve eko-sürdürülebilirliğini karşılayan güçlü bir sağlamlığı ifade ediyor.

Teknik detaylar

Cementi serisindeki tüm yüzeyler, Laminam’ın teknik mükemmelliği ile ayırt edilir; darbelere, lekelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdırlar.

Seramiğin çok yönlülüğü, yüzeylerin ortalama% 0,1 su emme ile ısıya, dona ve UV ışınlarına maruz kaldıklarında bile özelliklerini koruduğu anlamına gelir.

Fokos, çözelti içindeki elementleri (yangın durumunda bile) serbest bırakmadığı ve küf ve küf oluşumuna izin vermediği için tamamen gıda açısından güvenli olan tamamen doğal bir üründür.

Katalog

Laminam yüzeyler kataloğunu indirin

Open chat
Whatsapp Müşteri İletişim Hattı
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama