Garanti

Hoşgeldiniz, Garanti aktivasyonu için aşağıdaki formu düzenleyip gönderiniz.

LAMINAM ® 15 YIL GARANTİ | GARANTİ KOŞULLARI

LAMINAM satın alındığı tarihten itibaren kayıt altına alınmasıyla birlikte SINIRLI 15 YILLIK garanti kapsamındadır.
LAMINAM ürünlerinde üretici kaynaklı bir hata tespiti durumunda LAMINAM kendi opsiyonları çerçevesinde LAMINAM’u onarma veya yenilemekle yükümlüdür.

GARANTİ KAPSAMI

Bu sınırlı garanti LAMİNAM® ürünlerinin satın alındıktan sonra 6 ay içinde yetkili bayiisi veya yetkili uygulamacısına, orjinal faturasını ve satış fişini iletmesiyle başlar.

LAMINAM GARANTİSİ yalnızca YETKİLİ LAMINAM SATIŞ bayiileri tarafından satışına ve YETKİLİ LAMINAM UYGULAMACILARI tarafından uygulanması karşılığında geçerlidir.

LAMINAM ürünlerinde üretici kaynaklı hata tespitinde aynı kalınlıkta ve aynı renklerde ürün tedarik etmekte zorunludur. LAMINAM yalnızca kendi bakım ve temizlik şartlarının uygulanmasına garanti vermektedir.

Aşırı sıcak ve soğuğa maruz kalma nedeniyle çatlama

LAMINAM Bakım ve Temizlik şartları tarafından uygun bakım yapılmasına rağmen, gıda içecek ve ev temizlik ürünlerine ait bir materyal tarafından lekelenme

UV ışınları tarafından renk solması

LAMINAM 15 Yıllık GARANTİ neleri KAPSAMAZ.

Uygulamacı, montajcı, taşıyıcı ve işleyici tarafından yapılan hataları kapsamaz. Ürünlerin uygunsuz montajından kaynaklı veya uygunsuz konumlandırması tarafından hatalar garanti kapsamında değildir.

Başka materyallere veya dolaylı yapılan zararlar bu garanti kapsamında değildir. LAMINAM yüzeyine ek uygulama yapılması durumunda LAMINAM GARANTİ kapsamından çıkar.

LAMINAM kenarlarına yanlış bitiş veya dönüş yapılması garanti kapsamında değildir.

LAMINAM ek yerlerinin görünümünü veya derzlerini kapsamaz.

LAMINAM ürünleri ticari faaliyet alanlarında kullanılması durumunda garanti kapsamından çıkar.(ticari kullanım alanları: restoranlar, ofisler, oteller, yurtlar, mağazalar, ticari yapılar, hastaneler, vb.)

LAMINAM ürünleri FORCE MAJOR durumlardan kaynaklı deprem, sel, ve benzeri felaketler tarafından oluşan hasarları kapsamaz.

LAMINAM yüzeydeki geçici izlerin bulunmamasını garanti etmez, yalnızca kalıcı bir yapısal leke olması durumunda garanti kapsamına girer.

LAMINAM ürünlerin renk, ton, yüzey, parlaklık ve taş yapısı arasındaki faklılıkları kapsamaz.

LAMINAM hatalı taşıma, kötü ve yanlış kullanım, müşteri kaynaklı darbe ve hasar, yanlış temizlik uygulaması, hatalı kimyasal kullanımı, ve benzeri kullanımlar durumunda garanti kapsamında değildir.

LAMINAM müşterinin talebi doğrultusunda tercih değişikliğini kapsamaz.

Müşteri LAMINAM ürünlerinde herhangi bir değişim veya garanti kapsamına sığınması durumundaki süre zarfında herhangi bir bedel veya tazminat talep edemez.

LAMINAM parlak ürünleri garanti kapsamında değildir.

LAMINAM’dan kaynaklı bir üretim hatasının sonucu değişim veya yeni imalat kapsamından çıkacak taşınma, uygulama ve benzeri bedeller LAMINAM’a ait değildir.

LAMINAM ile yapılacak herhangi bir başvuru yazılı olmadıkça geçerli kabul edilmeyecektir.

LAMINAM ürünleriyle ilgili şikayet için yetkili bayii aracılığıyla veya LAMINAM 0 850 255 0 189 hattından başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Whatsapp Müşteri İletişim Hattı
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
haşere ilaçlama
köpek kıyafetleri
antika alanlar