Blend SERİSİ

Blend Serisi, Beton gibi görünen yüzeyi ile doğru şekil ve renk dengesi

Nero
Grigio
Avorio

Yaşam alanlarınızı yenilemek için ideal çözümler..

Blend Serisi, Laminam’ın ilkhatlardan biridir ve bu güne kadar en popüler olanlardan biri olmaya devam etmektedir. Bu minimal yüzeyler klasik, çok basit renklerde gelir: avorio (fildişi), grigio (gri) ve nero (siyah). Çarpıcı basitlik ve dengeli önlemler oyunu, bu seriyi özellikle çok yönlü ve hem aynı serideki diğer ürünlerle hem de ürünlerimizin geri kalanıyla birleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Orijinal ilham beton, ancak sonuç benekli görünümüyle sonuçlanan özel bir grafik çalışması sayesinde gözle görülür şekilde pürüzlü olma eğiliminde olan bir doku ile çok daha fazla erişime sahip. Bu duygu, dokunduğunuzda neredeyse şaşırarak kaybolur.

Teknik detaylar

Blend serisindeki tüm yüzeyler, Laminam’ın teknik mükemmelliği ile ayırt edilir; darbelere, lekelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdırlar.

Seramiğin çok yönlülüğü, yüzeylerin ortalama% 0,1 su emme ile ısıya, dona ve UV ışınlarına maruz kaldıklarında bile özelliklerini koruduğu anlamına gelir.

Fokos, çözelti içindeki elementleri (yangın durumunda bile) serbest bırakmadığı ve küf ve küf oluşumuna izin vermediği için tamamen gıda açısından güvenli olan tamamen doğal bir üründür.

Katalog

Laminam yüzeyler kataloğunu indirin

Open chat
Whatsapp Müşteri İletişim Hattı
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama