Ossido

Ossido Serisi, doğal kristal görünümlü pigmentlerin birleşimiyşe oluşmaktadır.

Verderame
Nero
Bruno

Cesur çözümler için farklı bir doku..

Ossido serisi, bir materyali yaşamının belirli bir noktasında kristalize etme ve sonsuza kadar bu şekilde kalması amacıyla zamana karşı yapılan bir bahisten kaynaklanır. Spesifik olarak, çok güçlü ve zengin bir renk oluşturan, ancak oksidasyon süreci ilerledikçe kaçınılmaz olarak kaybolan bakır ve metal levhalar üzerinde bir oksidasyon sürecinin yeniden üretimini gerektirir.

Ossido yüzeyler üzerinde rengin maksimum ihtişam anını yakalamak, atmosferik ajanların etkilerini simüle etmek ve ayrıca verderame (verdigris) gibi özellikle koyu renk varyantları geliştirmekti. Her zaman yeni yansımalar ve renkte yeni varyasyonlar oluşturan, temel rolün ışık tarafından oynandığı bir çizgidir.

Teknik detaylar

Ossido serisindeki tüm yüzeyler, Laminam’ın teknik mükemmelliği ile ayırt edilir; darbelere, lekelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdırlar.

Seramiğin çok yönlülüğü, yüzeylerin ortalama% 0,1 su emme ile ısıya, dona ve UV ışınlarına maruz kaldıklarında bile özelliklerini koruduğu anlamına gelir.

Fokos, çözelti içindeki elementleri (yangın durumunda bile) serbest bırakmadığı ve küf ve küf oluşumuna izin vermediği için tamamen gıda açısından güvenli olan tamamen doğal bir üründür.

Katalog

Laminam yüzeyler kataloğunu indirin

Open chat
Whatsapp Müşteri İletişim Hattı
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
haşere ilaçlama